Oferta sponsorska

Oferta sponsorska klubu sportowego Stal Pleszew sezon 2011/2012

Poniżej znajduje się oferta sponsorska, która została stworzona przez mnie. Jest ona skierowana dla potencjalnych przyszłych Sponsorów Klubu Stali Pleszew. Oferta została zaprojektowana w taki sposób by jak najlepiej przedstawić Sponsorom działalność naszego klubu oraz korzyści jakie firma może osiągnąć dzięki współpracy z nami. Oferta zawiera dużo elementów graficznych, które powodują przyjemniejsze jej przeglądanie. Została napisana prostym i zarazem ciekawym językiem. 

Mam nadzieję, że dzięki tak stworzonej profesjonalni ofercie uda pozyskać się zadowalającą liczę Sponsorów a dzięki nim dążyć do odbudowy a następnie budowy profesjonalnego klubu piłkarskiego.

Ofertę można pobrać w formacie PDF z poniższego linku:

Oferta sponsorska klubu Stal Pleszew 


Poniżej 2 strona z oferty sponsorskiej: słowo wprowadzenia od zarządu: 


Szanowni Państwo,
          Piłka nożna jest od wielu lat najpopularniejszą dyscypliną sportową na świecie, gromadzącą największą liczbę kibiców. Na całym świecie w rozgrywkach na różnym poziomie bierze udział 265 milionów zawodników. W Polsce piłka nożna jest również bezdyskusyjnie najpopularniejszym sportem od kilkudziesięciu lat, który uprawia regularnie kilka milionów Polaków.   
          Warto w tym miejscu podkreślić fakt, że piłka nożna w Pleszewie ma również wieloletnie tradycje sięgające 1927 roku. Nadchodzący sezon to reaktywacja Stalówki, która zawsze gromadziła dużą liczbę kibiców. Wierzymy, że dzięki partnerskiej współpracy ze sponsorami, zaangażowaniu rodziców, wsparciu kibiców, a także mediów możemy osiągnąć zamierzone cele.
          Zarząd Klubu Stal Pleszew zachęca Państwa firmę do nawiązania współpracy
z naszym klubem w nadchodzącym sezonie 2011/2012. Założeniem Klubu Stal Pleszew jest profesjonalne kształcenie jak największej ilości dzieci i młodzieży, które w przyszłości będą mogły spróbować swoich sił w piłce seniorskiej. Wraz ze zmianą zarządu, Klub obrał nową strategię zarządzania, opierając się głównie na wychowankach, stąd też nacisk na kompleksowy system szkolenia dzieci     i młodzieży.
          W dalszej części prezentujemy Państwu informacje o Klubie, jego działalności oraz ofertę reklamowo-sponsorską, w której zawarto różne propozycje współpracy tak by każda firma mogła znaleźć coś odpowiedniego dla siebie. Mamy nadzieję, że i Państwa firma zostanie naszym partnerem biznesowym, a wzajemna współpraca pozwoli na obustronną satysfakcję.


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...