29 grudnia 2014

Kolejna zbiórka elektrośmieci oraz złomu na sprzęt sportowy dla klubu

Ponad rok czasu minął (niestety) od naszej ostatniej zbiórki elektrośmieci na rzecz naszego klubu Stal Pleszew. Dzięki naszym zbiórką łącznie udało się pozyskać na rzecz klubu blisko 3500 zł (szczegółowo o poprzednich zbiórkach i ich pomyśle pisałem już na moim blogu tutaj: http://www.zawadablog.pl/2013/11/zbiorka-elektrosmieci-na-sprzet.html ). 

Nasze zbiórki chcieliśmy organizować regularnie jednakże na swej drodze napotkaliśmy problem, który związany był ze znalezieniem chętnej firmy, która odebrała by od nas elektrozłom oraz odpowiednio za niego zapłaciła. W końcu po roku czasu viceprezesowi Marcinowi Walczakowi udało się znaleźć odpowiednią firmę.

Mamy doświadczenie z poprzednich edycji więc sama zbiórka to dla nas czysta formalność

W ramach promocji zbiórki zamieściliśmy informację na naszej stronie oraz stronie Miasta i Gminy Pleszew a także na stronie www.zycie-pleszew.pl. Informacja o naszej zbiórce była także w dwóch wydaniach gazety Życie Pleszewa. Rozwiesiliśmy także 100 plakatów, które wydrukowała nam zaprzyjaźniona Drukarnia Booklet.  

Zbiórka odbyła się w sobotę 13 grudnia w godzinach od 10:00 do 15:00, punktem zbiórki był plac OHP w Pleszewie przy ul. Wojska Polskiego 21. Dodatkowo podczas tej zbiórki oprócz elektrośmieci był także zbierany złom, który zabierała firma jednego z naszych sponsorów tj. METKAR.

Podczas naszej akcji udało się zebrać 4400 kg elektrośmieci oraz 500 kg złomu. Środki jakie udało się zdobyć dla klubu to 1848,70 zł. Za całą kwotę zostanie zakupiony sprzęt sportowy dla Stali Pleszew.


Link do zapowiedzi zbiórki:

Oraz link do ogłoszenia rezultatu zbiórki:

1 komentarz:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...