7 września 2014

Prezentacja drużyn klubu Stal Pleszew

Poniżej zamieszczam przygotowaną dla Urzędu Miasta i Gminy Pleszew prezentację klubu sportowego Stal Pleszew. Przedstawione zostały w niej drużyn, które występowały w minionym sezonie 2013/14. Prezentacja w formie papierowej ma być wykorzystywana podczas rozmów pomiędzy włodarzami miasta a potencjalnymi sponsorami. Ma ona na celu przybliżenie ilości drużyn oraz zawodników trenujących regularnie w naszym klubie a także ich osiągnięcia podkreślając tym samym, iż stawiamy na profesjonalne szkolenie i wychowanków klubu.

Na pierwszy rzut oka, stworzenie takiej prezentacji wydaje się proste i banalne... Nic bardziej mylnego. Przede wszystkim w małych klubach nie ma środków lub osób, które potrafią taką prezentację przygotować. Częstym problemem jest również brak odpowiednich zdjęć, które w takich prezentacjach należałoby wykorzystać tj. zdjęć grupowych drużyn, zawodników. Jeżeli już klub dysponuje fotografiami, to często są słabej jakości.

W naszym klubie akurat rok temu z mojej inicjatywy przeprowadzaliśmy taką wspólną sesję zdjęciową. Kładłem na nią duży nacisk gdyż wiem z doświadczenia, że takie zdjęcia są potem bardzo przydatne. Zdjęcie grupowe wszystkich zawodników, które zostało zamieszczone na samej górze, osobiście bardzo mi się podoba i cieszy mnie fakt, iż udało się je zrobić. W mojej ocenie pokazuje ono, iż naprawdę stanowimy dużą drużynę i szkolimy wielu zawodników a także wpływa pozytywnie na wizerunek klubu. Bo jak inaczej na słowo uwierzyć, że jest w Stali jest ponad 150 zawodników.

Może ktoś z was ma ciekawe przykłady podobnych prezentacji lub zna narzędzia, które warto wykorzystać przy takim zadaniu? Piszcie w komentarzach lub na maila: zawadablog@gmail.com

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...