15 sierpnia 2013

Jerzy Dudek bądź z nami na 5 Rajcie WRC w Pleszewie - akcja promocyjna

Klub Stal Pleszew wspólnie z WRC Pleszew walczy o to by Jerzy Dudek odwiedził Pleszew a dokładniej 5 Rajd WRC Pleszew, który odbywa się w dniach 6-8 września. Podczas rajdu zaplanowano również atrakcje, które odbędą się na Stadionie Miejskim gdzie mecze rozgrywa mój klub Stal Pleszew. By ściągnąć Jurka razem z WRC wpadliśmy na pomysł by z zawodników Stali Pleszew ułożyć napis zapraszający Dudka do Pleszewa. Jak mówi Michał Kulesza szef WRC: niektórych gości trzeba przekonać w sposób wyjątkowy żeby nas odwiedzili. 

Mamy nadzieje, że taki oryginalny sposób zaproszenia Jerzego Dudka przyniesie oczekiwany efekt. Dla zawodników naszego klubu sama akcja ze stworzeniem napisu była ciekawym doświadczeniem. Myślę, że warto próbować i organizować takie akcje.

Jeśli Jerzy Dudek pojawił się w Pleszewie byłoby to niesamowite wydarzenie dla lokalnej społeczności a także szansa i fajny marketing dla klubu. Medialność Jurka Dudka można wykorzystać do akcji promocyjnej klubu i przyciągnięcia dużej liczby kibiców kibiców. Gdy Jerzy Dudek pojawi się w Pleszewie wpadłem na fajny pomysł by zorganizować konkurs rzutów karnych, które broniłby Dudek. Karne mogą strzelać wszyscy chętni jednak pod warunkiem, że za każdy obroniony karny przez Jerzego Dudka przekazują na klub 100 zł. 

Drugi element to oczywiście standardy, spotkanie z zawodnikami i kibicami, wspólne zdjęcia.

Ciekaw jestem czy Jerzy Dudek przyjedzie do Pleszewa... Czas pokaże jeśli się uda na pewno napisze o tym na blogu.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...