20 stycznia 2012

Film promujący klub

Na wizerunek klubu sportowego składa się kilka elementów. Jednym z elementów jest promocja w mediach drukowanych, TV i Internecie. Od chwili objęcia funkcji prezesa nieustannie staram się budować pozytywny wizerunek klubu. W tym celu duży nacisk kładę na Internet tj. klubową stronę internetową, portale społecznościowe oraz regionalne strony sportowe.


Film promocyjny dla klubu Stali Pleszew:

Film promocyjny wykonała Agencja Reklamowa Booklet (chciałbym tutaj jeszcze raz podziękować za świetny klip firmie Pana Łukasza Jaśkowiaka oraz ekipie w składzie Mateusz "Bomber" Ulbrych, Bartosz Mikołajczak, Mateusz Jaśkowiak). 

Film został zamieszczony w YouTube na kanale PleszewTV, w ciągu 2 miesięcy film promocyjny został wyświetlony prawie 1500 razy. Film oprócz aspektu promocyjnego, prezentuje obiekty oraz ciężką pracę wykonywaną na treningach przez zawodników. Dzięki filmikowi kibice, sponsorzy mogą zobaczyć zespół seniorów z innej strony.

W rundzie wiosennej mam w planach kolejny film tym razem pokazujący klub z innej perspektywy... 

W kolejnych wpisach postaram się bliżej opisać czym kierowaliśmy się podczas tworzenia i projektowania  klubowej strony www.stalpleszew.pl oraz pozytywny wpływ fan page Stali Pleszew.

PS. Wiem, wiem film powstał dawno temu a wpis po długim czasie ale jakoś właśnie teraz dostałem natchnienie....


3 komentarze:

 1. Dobra robota Tomek. Życze Tobie i Twojemu klubowi powodzenia w wiosennych rogrywkach a przede wszystkim ustabilizowania sytuacji finansowej i dobrych wyników. Rafał R.

  OdpowiedzUsuń
 2. Po cieżkiej półrocznej pracy sytuacja się stabilizuje...
  Jeśli chodzi o ekipę to zbieramy młodych chętnych ludzi zobaczymy jaki będzie tego efekt.
  Dzięki

  OdpowiedzUsuń
 3. Good things are coming... you'll see soon ;)

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...