25 października 2011

Kampania społeczna "Siła odruchu"

Ruszyła kampania społeczna "Siła odruchu", która ma na celu promocję zdrowego i aktywnego życia. Główny przekaz akcji to wyrwanie się z domu 3 razy w tygodniu na 30 minutowy ruch....
Akcja organizowana jest przez Ministerstwo Sportu i Turystyki a kampanię przygotowały i realizują firmy Fabryka Komunikacji Społecznej i Mediasense. Kompanię można spotkać w telewizji, kinie, internecie i na outdoorze.

www.silaodruchu.pl

Kampania rozpoczęta właśnie pod hasłem „Siła odruchu” ma na celu zmienienie stereotypów mówiących, że sport to zajęcie czasochłonne i wyczerpujące. Akcja podkreśla, że sport daje siłę i sprawia przyjemność, co można zauważyć, jak tylko zacznie się go uprawiać.

Przekaz, skierowany do osób dorosłych zachęca do uprawiania sportu w rytmie trzy razy w tygodniu po pół godziny. Akcja rusza właśnie teraz, ponieważ w okresie jesienno-zimowym spada poziom aktywności wśród Polaków.

Kampania obejmuje telewizję (największe stacje), kina (sieć Cinema City), internet (reklamy na portalach Interia.pl, O2.pl i NK.pl, serwis silaodruchu.pl, działania na Facebooku), outdoor (ponad 70 nośników wielkoformatowych w całym kraju) oraz dwie imprezy plenerowe (towarzyszące masowym wydarzeniom sportowym na początku października Warszawie).Info ze strony www.silaodruchu.pl

Co to jest siła odruchu?

Oderwij się choć raz od wygodnej kanapy i zacznij się ruszać. Idź pobiegać, wsiądź na rower albo nawet pomachaj energicznie rękami i nogami do muzyki – wybierz coś łatwego, cokolwiek wprawi Twoje ciało w aktywny fizyczny wysiłek przez pół godziny.

Jeśli raz to zrobisz, następnym razem przyjdzie Ci łatwiej – może nawet poczujesz większe chęci do ruszania się i nagły przypływ energii. To przyjdzie samo – taki wewnętrzny impuls. I znów zaczniesz się ruszać. Tak właśnie działa siła, która bierze się z ruchu. Spróbuj i przekonaj się, że to naprawdę wciąga!

Zamień upodobanie do komfortu na aktywny tryb życia. To Ci się odpłaci na wiele sposobów. Obniżysz swój poziom stresu. Poprawisz swój nastrój. Wzmocnisz odporność swego organizmu. Zaczniesz mieć wpływ na swoją sylwetkę. Twoi znajomi na pewno zauważą tę zmianę.

Kampania Siła odruchu przygotowała świetne spoty video, które można znaleźć na oficjalnym kanale www.youtube.pl/silaodruchu
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...