13 października 2011

Bal Andrzejkowy jako promocja klubu

Kolejny pomysł realizowany w Stali Pleszew to organizacja przez klub z pomocą osób z zewnątrz I Balu Andrzejkowego Stali Pleszew. Organizacja tego balu ma przynieść klubowi kilka pozytywnych efektów. 


Plakat Balu Andrzejkowego


Pierwszy to przede wszystkim pokazanie mieszkańcom i kibicomklub ciągle aktywnie działa. Do tego mam nadzieję, że uda pozyskać sporą liczbę firm popierających tą inicjatywą klubu i przekazujących fanty na loterię wspierając tym pośrednio działalność klubu. 

Kolejny cel to próba zebrania choćby nieznacznej części środków finansowych pozyskanych właśnie z loterii fantowej. Loteria odbędzie się podczas balu (koszt uczestnictwa 75zł/os wystarcza na pokrycie wszystkich kosztów organizacji balu). 

Trzeci cel bardziej dotyczy dzieci gdyż na drugi dzień w niedzielę po balu w tym samym miejscu zostanie zorganizowane dla wszystkich zawodników klubu oficjalne zakończenie rundy jesiennej. Jednocześnie integrując wszystkich zawodników od orlika po seniora.

Może macie jakieś pomysły, które można by było zrealizować podczas balu podnosząc jednocześnie jego atrakcyjność?
Piszcie w komentarzach :)

1 komentarz:

  1. barwne dekoracje, swoboda w tańcu, obowiązkowe toasty- wznoszone najlepszą,polską wódką- mają być wyrazem radości, że oto rozpoczyna się czas <stalowo-)clubowego szaleństwa ;)

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...