20 września 2011

Praca magisterska - wydanie własnego e-booka


Na moim blogu ukazała się jakiś czas temu nowa zakładka: Praca MGR w której zamieściłem część swojej pracy magisterskiej. A dokładnie spis treści, wstęp oraz rozdział pracy poświęcony analizie wizerunku Klubu Stal Pleszew na podstawie badań ankietowych przeprowadzonych wśród kibiców Stali Pleszew.

Praca magisterska


Pracę magisterską zatytułowaną "Budowa wizerunku profesjonalnego klubu sportowego"  obroniłem 4 lipca 2011 r. Poruszałem w niej kwestie związane z public relations, budową wizerunku, analizą Klubu Sportowego Stal Pleszew a także analizą sytuacji w Klubach Sportowych w Wielkopolsce. 

Najbardziej podczas pisania pracy zaskoczyła mnie bardzo mała ilość materiałów związanych z zarządzaniem klubem sportowym a już nie mówię o książkach z wizerunku klubu sportowego. Dlatego pomyślałem wraz z kolegą, który był ze mną w grupie seminaryjnej poruszający również kwestie zarządzania klubem sportowym o częściowym rozwiązania braku literatury. Mamy plan wydania e-booka złożonego z najważniejszych i najciekawszych części naszych prac magisterskich oraz dołączeniu materiałów zamieszczanych przeze mnie na tym blogu.

Prośba do regularnych czytelników o wyrażenie opinii, co sądzą na temat wydaniu takiej publikacji przez nas? To będzie najwiarygodniejsza sonda na temat naszego e-booka...

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...