2 sierpnia 2011

Oferta reklamowo - sponsorska klubu Stal Pleszew

Ważnym zadaniem jakie postawiłem sobie w klubie będąc w roli Prezesa, to stworzenie profesjonalnej i interesującej oferty sponsorskiej. Było to jedno z pierwszych działań realizowanych w klubie. Doświadczenie i wiedza nabyta na studiach pozwoliły mi na przygotowanie tejże oferty - myślę, że wykonana została w profesjonalny sposób.

Początkowym planem było stworzenie kilku stron ale jak się okazało ostatecznie wszystkie rzeczy jakie chciałem zawrzeć w ofercie zajęły łącznie 14 stron A4. Nie można było pozwolić sobie na brak czytelności i zrozumienia zawartych materiałów.

Oferta podzielona jest na dwa główne bloki. Pierwszy z nich to krótki list od zarządu klubu oraz opis działalności i projektów realizowanych w klubie a także nowej strategi działania. Druga część to opis współpracy, korzyści dla sponsorów oraz wyszczególnienie pakietów sponsorskich.

W ofercie zamieściłem dużą liczbę zdjęć i grafik. By jej przeglądanie stało się jeszcze przyjemniejsze.

Pierwszy kontakt oferty z potencjalnymi jej odbiorcami przyniósł pozytywny oddźwięk. Jestem przekonany, że oferta ta zaowocuje w przyszłości w postaci pozyskanych sponsorów.

Nie ukrywam, że włożyłem w nią mnóstwo pracy, jednak jestem przekonany, że przyniesie ona wymierne korzyści dla klubu. Mam nadzieję, że w przyszłości będę mógł ją poszerzyć o kolejne pakiety sponsorskie a także dodatkowe nośniki reklamowe dla naszych partnerów.

W poniższej zakładce mojego bloga znajduje się omawiana oferta sponsorska:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...