21 sierpnia 2011

Liga typera w klubie sportowym - STALARY

Nowoczesna i funkcjonalna Liga Typera...
Gra Stalary została stworzona dla kibiców by mogli oni wcielić się w rolę typera / bukmachera. Kibice biorący udział w zabawie mogą wykazać się wiedzą piłkarską i znajomością drużyn grających w rozgrywkach IV ligi południowej, w której gra klub Stal Pleszew. Stalary to nie jest zwykła liga typera gdzie typuje się wyniki spotkań w danej kolejce, a następnie za trafienie otrzymuje się punkt.
Nasze Stalary można śmiało nazwać Ligą Bukmachera (takiego systemu typowania i przeliczania nie mogłem znaleźć nigdzie w Polsce) już tłumaczę dlaczego. W Stalarach obstawiamy zawsze najbliższą kolejkę spotkań, każdy gracz ma na swoim koncie Stalary, które może w dowolnej ilości postawić na dowolny mecz i typ. Jego wygrana zależy od kursy jaki jest na dany typ a kurs ten kształtowany jest w zależności od tego jak typują inni kibice/gracze. Dzięki temu kurs ciągle się zmienia tworząc dosłownie klimat zakładów bukmacherskich.Dzięki stworzeniu takiego systemu kibice obstawiający Stalary wyznaczają faworytów danych meczy a to powoduje jeszcze większą atrakcyjność Stalarów. Dlatego im więcej kibiców z Wielkopolski włączy się do gry tym otrzymamy precyzyjniejsze typy danej kolejki.

Dodatkowa funkcjonalność jaka została stworzona to ranking drużyn. Rejestrując się w Stalarach wybierasz przynależność klubową a następnie tworzony jest ranking drużyn według kibiców należących danej drużyny. To powoduje jeszcze większą chęć rywalizacji.

W grę może grać każdy kto zarejestruje się na stronie klubowej. Chcielibyśmy by gra Stalary dotarła do wszystkich kibiców interesujących się rozgrywkami naszej ligi. W tym celu o Staalrach informowaliśmy na portalu piłkarskim www.jardersport.pl/ oraz prowadziliśmy kampanie promocyjną na naszej stronie i naszym fanpage na facebooku www.facebook.com/stalpleszew Z każdym tygodniem do gry dołączają nowi użytkownicy (w poprzednim roku było ich 170 w tym roku cel to 300).

Stalary tak naprawdę mają już 3 lata... Jednak dopiero w tym roku przeszły małą rewolucję. Zostały one udoskonalone przez naszego niesamowitego informatyka. Dzięki zmianą mamy nadzieję, że kibice jeszcze bardziej "wkręcą się" w wir rywalizacji. Wprowadzone zmiany pozwalają na obstawianie meczów do samego ich rozpoczęcia dodatkowo po uzyskaniu wyników spotkań i wprowadzeniu ich do bazy danych możemy kolejny raz obstawiać wygranymi Stalarami. A to buduje jeszcze większy klimat bukmachera. Regulamin, dokładny opis oraz zasady gry znajdą Państwo tutaj: www.stalpleszew.pl/stalary-zasady

Korzyści dla klubu to wzrost ruchu na stronie internetowej. Zwiększone zainteresowanie rozgrywkami IV ligi południowej. Większa identyfikacja z klubem. Możliwości reklamowe i docieranie do szczerszego grona kibiców.

Pod poniższym adresem znajduje się zakładka na stronie Stali Pleszew z grą Stalary: 

3 kolejka IV ligi południowej - typy kibiców

W razie pytań lub uwag proszę pisać na maila - jesteśmy otwarci na konstruktywną krytykę i podpowiedzi by jeszcze bardziej udoskonalić swój system...

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...