21 sierpnia 2011

Liga typera w klubie sportowym - STALARY

Nowoczesna i funkcjonalna Liga Typera...
Gra Stalary została stworzona dla kibiców by mogli oni wcielić się w rolę typera / bukmachera. Kibice biorący udział w zabawie mogą wykazać się wiedzą piłkarską i znajomością drużyn grających w rozgrywkach IV ligi południowej, w której gra klub Stal Pleszew. Stalary to nie jest zwykła liga typera gdzie typuje się wyniki spotkań w danej kolejce, a następnie za trafienie otrzymuje się punkt.
Nasze Stalary można śmiało nazwać Ligą Bukmachera (takiego systemu typowania i przeliczania nie mogłem znaleźć nigdzie w Polsce) już tłumaczę dlaczego. W Stalarach obstawiamy zawsze najbliższą kolejkę spotkań, każdy gracz ma na swoim koncie Stalary, które może w dowolnej ilości postawić na dowolny mecz i typ. Jego wygrana zależy od kursy jaki jest na dany typ a kurs ten kształtowany jest w zależności od tego jak typują inni kibice/gracze. Dzięki temu kurs ciągle się zmienia tworząc dosłownie klimat zakładów bukmacherskich.Dzięki stworzeniu takiego systemu kibice obstawiający Stalary wyznaczają faworytów danych meczy a to powoduje jeszcze większą atrakcyjność Stalarów. Dlatego im więcej kibiców z Wielkopolski włączy się do gry tym otrzymamy precyzyjniejsze typy danej kolejki.

Dodatkowa funkcjonalność jaka została stworzona to ranking drużyn. Rejestrując się w Stalarach wybierasz przynależność klubową a następnie tworzony jest ranking drużyn według kibiców należących danej drużyny. To powoduje jeszcze większą chęć rywalizacji.

W grę może grać każdy kto zarejestruje się na stronie klubowej. Chcielibyśmy by gra Stalary dotarła do wszystkich kibiców interesujących się rozgrywkami naszej ligi. W tym celu o Staalrach informowaliśmy na portalu piłkarskim www.jardersport.pl/ oraz prowadziliśmy kampanie promocyjną na naszej stronie i naszym fanpage na facebooku www.facebook.com/stalpleszew Z każdym tygodniem do gry dołączają nowi użytkownicy (w poprzednim roku było ich 170 w tym roku cel to 300).

Stalary tak naprawdę mają już 3 lata... Jednak dopiero w tym roku przeszły małą rewolucję. Zostały one udoskonalone przez naszego niesamowitego informatyka. Dzięki zmianą mamy nadzieję, że kibice jeszcze bardziej "wkręcą się" w wir rywalizacji. Wprowadzone zmiany pozwalają na obstawianie meczów do samego ich rozpoczęcia dodatkowo po uzyskaniu wyników spotkań i wprowadzeniu ich do bazy danych możemy kolejny raz obstawiać wygranymi Stalarami. A to buduje jeszcze większy klimat bukmachera. Regulamin, dokładny opis oraz zasady gry znajdą Państwo tutaj: www.stalpleszew.pl/stalary-zasady

Korzyści dla klubu to wzrost ruchu na stronie internetowej. Zwiększone zainteresowanie rozgrywkami IV ligi południowej. Większa identyfikacja z klubem. Możliwości reklamowe i docieranie do szczerszego grona kibiców.

Pod poniższym adresem znajduje się zakładka na stronie Stali Pleszew z grą Stalary: 

3 kolejka IV ligi południowej - typy kibiców

W razie pytań lub uwag proszę pisać na maila - jesteśmy otwarci na konstruktywną krytykę i podpowiedzi by jeszcze bardziej udoskonalić swój system...

1 komentarz:

  1. Robin Harrison hears how Mittman is developing a media-led, content-driven providing that leverages the facility of the Sports Illustrated brand. Unlike some other types of playing that are primarily based on luck, sports activities betting could be worthwhile because of|as a result of} it entails a large factor of ability. That’s the place we obtainable in}, {because|as a result of|as a result of} SBO.net is designed assist you|that will help you|that can help you} turn into a extra skilful 점보카지노 punter. We teach you the way to|tips on how to} make extra revenue by assessing the value and following our betting methods.

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...