19 lipca 2011

Test-mecz + sparing z Ostrovią

Zorganizowany przez nasz Klub test-meczu był strzałem w 10-siątke! Na meczu pojawiło się ponad 15 nowych chętnych chłopaków do gry. Testowani zawodnicy rozegrali mecz sparingowy z zawodnikami Stali Pleszew. Mecz zakończył się zwycięstwem tutejszych jednak nie o to chodziło w tym meczu. Z testowanych zawodników trener Adrian Popławski wybrał 8 chłopaków, którzy dostali jeszcze jedna szansę na pokazanie się.


Pierwszy mecz sparingowy Stal Pleszew zaplanowała na sobotę 16 lipca z Ostrovią Ostrów Wielkopolski - obecny beniaminek IV ligi, który jest zapewne bardzo wymagającym rywalem.
W pierwszej połowie zaprezentowali się prawie wyłącznie sami testowani zawodnicy. Mecz rozgrywany był w bardzo szybkim tempie, bardzo rzucało się w oczy zaangażowanie ze strony Stali. Pierwszą połowę Stal wygrała 2-0 w którym świetne spotkanie rozegrali nowi potencjalni zawodnicy Pleszewa. Ostateczny wynik meczu z Ostrovią to 2-1. Jak wiemy był to tylko mecz sparingowy jednak wynik cieszy i napawa optymizmem. Tytuł relacji meczowej potwierdza małą rewolucję jaka dokonuje się w Pleszewskiej piłce „Idzie nowe”...

Test-mecz przyniósł ożywienie w szeregach Stali. Trener wyraził zainteresowanie pozyskaniem aż 7 nowych zawodników z pośród testowanych. Ten nowy narybek młodych chłopaków w połączeniu z obecną "młodzieżą" Stali może przynieść bardzo ciekawą mieszankę... Będę na bieżąco relacjonował jakie efekty przyniesie ta mieszanka. Na przestrzeni kilku dni wyjaśni się dokładnie sytuacja z planowanymi transferami. Wtedy dokładnie przedstawię nową kadrę Stali Pleszew na najbliższy sezon.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...