14 lipca 2011

Obszerny wywiad do Telewizji Proart - Okolice Sportu

Telewizja Proart zaprosiła mnie do swojej siedziby by nakręcić obszerniejszą relację niż zwykły wywiad. Zostałem zaproszony do programu "Okolice Sportu" by trochę więcej opowiedzieć o sobie, nowej funkcji, planach i pomysłach jakie chce realizować w Klubie Stal Pleszew.

Jestem bardzo zadowolony z tego zaproszenie gdyż dzięki niemu mogłem większej ilości osób przekazać swoje wizje. Mam nadzieję, że wywiad przyniesie pozytywne efekty a ludzie nabiorą więcej przekonania i wiary w reaktywację Stali i sukcesywne rozwijanie klubu.
 Telewizja Proart - Okolice Sportu
W wywiadzie kilka razy podkreślałem zmianę strategii klubu i nastawianie się przede wszystkim na swoich wychowankach i kształceniu kolejne talenty. Myślę, że na konkretne efekty przyjdzie poczekać. Jednak mocno wierzę w obecny skład i myślę, że już w tym sezonie możemy sprawić miłą niespodziankę...
W ten sposób funkcjonujący klub powinien przyciągać dużą ilość sponsorów i kibiców. Tak jak wspominałem w wywiadzie wspieranie Sali Pleszew to wspieranie lokalnych ludzi więc tym bardziej sponsorzy powinni chętniej przeznaczać fundusze na klub. Tak samo wygląda sytuacja z kibicami chodząc na mecze często na boisku będą grać nasi znajomi z powiatu.

Jestem ciekaw waszego zdania - zapraszam do komentowania...

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...