15 lipca 2011

Herb Stali Pleszew

Od jakiegoś czasu nie do końca wiadomo jaki Herb posiada nasz klub. Toczyły się nawet na jego temat dyskusje, który projekt herbu wybrać. Jedni uważali, że herb z białymi dodatkami jest bardziej nowoczesny:

Inni natomiast byli zdania, że druga wersja jest bardziej czytelna i historyczna:


Zarząd podjął decyzję o wyborze na oficjalny herb... ten drugi przede wszystkich ze względu na to, że nawiązuje do historii klubu. Do tego w dawnym statucie klubu widnieje zapis iż herb klubu posiada barwy niebiesko-żółte (nie jest wspomniane nigdzie o kolorze białym). Mi osobiście jako prezesowi tego klubu początkowo podobało się bardziej to z białym (przyznam szczerze) jednak po pewnym czasie doszedłem do wniosku, że jednak to z niebiesko-żółzym bardziej oddaje piękno tego herbu i jest przede wszystkim bardziej czytelne i przejrzyste - nawet przy miniaturce. Dlatego w myśli historii i tradycji klubu oraz w zgodzie ze statutem klubu oficjalnym herbem Stali Pleszew ogłaszam wszem i wobec, jest to zamieszczone poniżej:

Logo Stal Pleszew


Myślę, że ten wybór pozwoli na ujednolicenie zamieszczania naszego herbu w różnych miejscach, mediach i materiałach reklamowych. Dokonana standaryzacja pozwoli na uniknięcie nieporozumień w przyszłości wynikających niezrozumienia się.

A Wam, który herb bardziej się podoba?

3 komentarze:

  1. Herb bez białych elementów wygląda zdecydowanie lepiej. Jest prosty, a przede wszystkim czytelny.

    OdpowiedzUsuń
  2. Miło, że zgadzasz się ze mną. Do tego przy druku na koszulkach lub innych rzeczach jest o wiele łatwiej i przejrzyściej. Do tego tak jak wspominałem herb jest w barwach klubu.

    OdpowiedzUsuń
  3. adwokat rzeszów - dobry adwokat rzeszów i okolice

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...